dr Sylwester Pietrzyk – Adiunkt w Katedrze Zarzadzania Wyższej Szkoły Menadżerskiej (od 2020). Praktyk biznesu, trener zarządzania (Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania, 2000), certyfikowany konsultant biznesowy, konsultant HR, właściciel ASPEKT HR (od 2006 roku).

Doświadczenie jako kierownik projektu, kierownik zespołu sprzedażowego, trener wewnętrzny. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu Train the Trainer, zarządzania zespołami, przywództwa, prowadzenia prezentacji, wystąpień publicznych i inne.

Uczestnicy szkoleń mówią, że prowadzi zajęcia dynamicznie, w dobrej atmosferze i z dużą liczbą interesujących przykładów. Był prelegentem na licznych Konferencjach  Naukowych z dziedziny Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Jest autorem wielu artykułów w periodyku „Personel i Zarządzanie”. Mówi, że szkoleniowiec jest skazany na stały rozwój, co wyjaśnia jego uzależnienie od lektur biznesowych: Kena Blancharda, Leslie Rae, Patricka Lencioni, Fredericka Laloux i innych. Autor monografii naukowej „Zarządzania wiedzą w organizacjach w dobie senioralizacji społeczeństwa” PWE, Warszawa, 2020 oraz współautorem „Praktyki HRM Najlepsze studia przypadku z polskiego rynku” INFOR, Warszawa, 2020.

 

zapraszam do kontaktu

    Imię i nazwisko*

    Adres email*

    Treść wiadomości