O nas

Witam Państwa,

o nasFirmę Aspekt HR tworzą profesjonalni trenerzy, których kryterium doboru jest nie tylko doświadczenie zawodowe, ale także metodyczne przygotowanie do prowadzenia zajęć.
Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte na stanowiskach kierowniczych bądź specjalistycznych w różnych gałęziach gospodarki. Ich najwyższe kwalifikacje trenerskie dokumentują świadectwa ukończenia specjalistycznych szkół trenerskich lub międzynarodowych kursów.
Zaletą naszych wykładowców jest multidyscyplinarność zdobyta podczas wielu godzin zajęć prowadzonych dla przedstawicieli różnych firm. Ponadto nasi trenerzy dzielą się wiedzą podczas zajęć prowadzonych przez nich na wiodących uczelniach biznesowych.
Patrząc na nasze ponad 10-letnie doświadczenia trenerskie, widzimy jak ważną rzeczą w zawodzie trenera biznesu jest jego pasja. Zdefiniowaliśmy czynniki gwarantujące sukces w pracy trenera biznesu. Są to z pewnością: wiedza fachowa, znajomość technik trenerskich i co najważniejsze ukierunkowanie na uczestnika. Dzięki naszym klientom-partnerom możemy stale rozwijać nasz warsztat trenerski, mając na celu świadczenie jak najwyższej jakości usług szkoleniowych. Pozwoliło nam to na wyspecjalizowanie się w szkoleniach nie tylko biznesowych, ale także przygotowujących do ich prowadzenia zwanych Train the Trainers (Szkolenie dla szkoleniowców).
Naszym atutem jest elastyczność w dopasowaniu się do potrzeb naszych klientów. Działamy szybko i każde zlecenie traktujemy wyjątkowo. Nasze szkolenia biznesowe są każdorazowo „szyte na miarę" uwzględniając Państwa indywidualne potrzeby biznesowe . Nasza firma jest wieloletnim członkiem Stowarzyszenia Trenerów i Konsultantów MATRIK, co zapewnia Państwu wysokie standardy naszej pracy.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy,
Sylwester Pietrzyk
Dyrektor Zarządzający