Witamy Aspekt HR!

Rozpoczęliśmy działalność w 2006 roku, jako grupa doświadczonych trenerów. Od tamtego czasu przeszkoliliśmy kilkaset polskich firm oraz zrealizowaliśmy ponad półtora tysiąca dni szkoleniowych. W swoich działaniach koncentrujemy się zarówno na szkoleniach dla biznesu, jak i dla administracji publicznej.

o nasOferujemy szkolenia i warsztaty z zakresu zarządzania zespołami, sprzedaży i negocjacji, motywacji i rozwoju osobistego. Naszymi klientami są zarówno firmy prywatne, jak i instytucje państwowe, a także klienci indywidualni.

Nasze szkolenia realizowane jest zgodnie z nowoczesną metodyką polegającą na „uczeniu poprzez działanie". Proponowane zajęcia mają przede wszystkim charakter ćwiczeniowy, ukierunkowany na nabywanie i doskonalenie praktycznych umiejętności uczestników.

Stały kontakt z "żywym" biznesem pozwala nam na ciągłe aktualizowanie zakresu tematycznego realizowanych przez nas szkoleń. Dzięki temu nasi klienci podczas warsztatów znajdują inspirację do rozwiązywania bieżących problemów oraz odpowiedzi na aktualnie stawiane pytania. Wiemy, że jest to bardzo ważny i pożądany przez klientów aspekt naszych szkoleń, co za każdym razem podkreślają uczestnicy prowadzonych przez nas warsztatów, w ankietach oceniających ich jakość.

Co nas wyróżnia?
- sprawdzeni trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w biznesie
- specjalistyczna i różnorodna metodologia prowadzenia zajęć
- elastyczność w dopasowaniu się do potrzeb naszych klientów
- zadowoleni klienci
Zapraszamy do współpracy!

Aspekt HR w liczbach

- ponad 8 lat na rynku
- ponad 12 lat doświadczenia trenerskiego
- ponad 300 firm, w których przeprowadziliśmy szkolenia zamknięte
- ponad 9000 zadowolonych uczestników szkoleń
- ponad 1500 przeprowadzonych dni szkoleniowych

Firma od 2006 jest członkiem:

           logoNEW3 0

logo promentor 22